Nutriční poradenství

Zdravý život ještě nikdy nebyl tak jednoduchý

WellFed je 1:1 nutriční poradenství, komplexní program na přeměnu těla, studijní portál a mnoho dalšího. Je to všechno co jste chtěli vědet hezky pohromadě.

banana-clear
heart-graphics-2

Vyberte program

Rozhodnete o změně životního stylu, přihlaste se a zaplaťte

money-graphics

Platba

Vyplňte vstupní dotazník. Bude Vám předělen personální kouč

survey-graphics

Výzkum

Komplexní posouzeni vašeho životního stylu, stravovacích návyku a vlastních cílů. Nastavení směru nutričního koučovaní, makra, a priorit osobního programu

plan-graphics

Program

Zkontrolujte e-mailovou schránku a odstartujte svoji unikátní nutriční cestu 

brain-graphics

Každodenní podpora

Detailní hlášení s osobním koučem každý týden, neomezený přístup online a 24-7

apple-graphics

Zdravý život

Užívejte dlouhodobý výsledek a úspěch!

W3Schools

Vyberte program

Rozhodnete o změně životního stylu, přihlaste se a zaplaťte

W3Schools

W3Schools

Platba

Vyplňte vstupní dotazník. Bude Vám předělen personální kouč

W3Schools

W3Schools

Výzkum

Komplexní posouzeni vašeho životního stylu, stravovacích návyku a vlastních cílů. Nastavení směru nutričního koučovaní, makra, a priorit osobního programu

Ukazát přiklad

W3Schools

W3Schools

Program

Zkontrolujte e-mailovou schránku a odstartujte svoji unikátní nutriční cestu.

W3Schools

W3Schools

Každodenní podpora

Detailní hlášení s osobním koučem každý týden, neomezený přístup online a 24-7

W3Schools

W3Schools

Zdravý život

Užívejte dlouhodobý výsledek a úspěch

W3Schools

Osobní

4 týdny

2490

Kdykoliv

Transformace

8 týdnů

Nejlepší volba

4890

Další vlna 29.6. – 23.8.

CrossFit Výzva

8 týdnů

logo_black

9890

Další vlna 29.6. – 23.8.

Pod názvem WellFed najdete tým nadšenců do fitness a výživy, kteří sdílí své znalosti, osobní zkušenosti a dovednosti s těmi, kteří chtějí změnit svůj životní styl k lepšímu, touží se ve svém těle cítit lépe a jejich cílem je naučit se zdravě stravovat.

heart
avocado

Ve WellFed věříme, že celá klientova přeměna by měla být poháněna žádoucími výsledky, nabráním nových zkušeností a procesem vzdělávání se v oblasti zdravého životního stylu. Naším hlavním cílem je pomoci klientům najít vhodnou vlastní cestu ke zdravému životnímu stylu, který pro ně bude fungovat a který jim umožní udržet si dosažené výsledky v dlouhodobém horizontu. Během cesty k vysněnému cíli pomáháme našim klientům dělat správná rozhodnutí v oblasti výživy, vytvářet si zdravé návyky a učit se být otevřeni novým postupům.

Každá cesta za lepšími zítřky začíná definováním si vlastního cíle, proto je pro nás ve WellFed samozřejmostí našim klientům i s tímto pomoci.

Pokud se chcete dostat do formy, zhubnout, nabrat svalovou hmotu, zlepšit svou výkonnost, účelně bojovat s únavou a zlepšit svůj zdravotní stav, neváhejte se na nás obrátit!

Právě nyní máte jedinečnou možnost zásadně změnit svůj životní styl. Posuňte protosvé zdraví na vrchol seznamu priorit a užijte si šťastnější a zdravější život!

banana

Náš Tým

Roma-web

Roman

CrossFit Level 2, Primal Health Coach, manžel a otec. Zdravý životni styl a sport mne vždycky bavili a byli součásti každodenního života. Jsem CrossFit kouč na plny úvazek a snažím se všem svým klientům poskytovat nejlepší služby.

kristyna

Kristyna

Výživová poradkyně, osobní trenérka, fitness instruktorka. Sport a zdravá výživa mi změnily život. Jsem velmi vděčná za to, že mám práci, která mi umožňuje motivovat, předávat své zkušenosti a pomáhat lidem vést zdravý životní styl. Raduji se z každého pokroku mého klienta, kterým můžeš být právě i ty.

FAQ

Pro ženy a muže, kteří chtějí žít zdravější život, dostat se do formy a cítít se lépe ve svém těle.

Po výběru programu, zaplacení a vyplnění dotazníku vám přidělíme osobního kouče, který vás bude doprovázet na vaší ceste a bude monitorovat váš progres v průběhu celého programu prostřednictvím pravidelných kontrol Check-in, které budou probíhat vždy 1x týdně.

Jedním z našich cílů je naučit vás tomu, jak tělo reaguje na jídlo a množtví přijatých kalorií. Část našeho programu je založena na počítání kalorií a maker, abyste se naučili, z čeho se dané potraviny skládají a sami tak zjistili, co vyhovuje vašemu tělu nejlépe. Využíváme několika metod kontroly kalorií a to prostřednictvím jednodušších i komplexnějších přístupů.

Nové klienty přijímáme pravidelně, ale počet míst na jeden běh je vždy omezen, proto sledujte aktuální nabídku na našich socialních siítích a webových stránkách.

Důelžitým předpokladem pro účast v programu je dobrý zdravotní stav bez přítomnosti vážnějších poruch nebo onemocnění, proto pokud trpíte poruchou příjmu potravy, není pro vás účast v programu vhodná. Jste-li těhotná je vhodné posunout účast v programu na dobu po porodu. Do programu se smí přihlásit osoby od 18 do 65 let věku, proto pokud se pohybujete kolem dolní nebo horní stanovené hranice a cítíte
se zdraví bez vážnějších zdravotních potíží, můžete se do programu přihlásit.

Jedná se o 8 týdenní program během kterého pomáháme našim klientům dělat správná rozhodnutí v oblasti zdravé výživy, vytvářet si žádoucí zdravé návyky, učit se být otevřeni novým postupům a být součástí komunity podobně smýšlejících lidí.

Jde o tzv. kontrolu a velmi důležitou část celého programu. Vždy o víkendu zašlete svému kouči vyplněný formulář, jehož obsahem bude vaše aktuální váha, míry, fotky postavy a jídelníček, podle kterého se momentálně stravujete. Váš kouč bude mít následně 5 dnů na zpracování svých poznámek a komentářů.

S vaším koučem budete komunikovat skrz e-mail. Váš osobní kouč se zavazuje reagovat nejpozději do 48 hodin. Jednou týdně se domluvíte na termínu, kdy se spolu spojíte prostřednictvím Zoom aplikace. Videohovor bude trvat vždy maximálně 30 minut. Je to pro vás ideální možnost dotazovat se na věci, které vám nejsou jasné, stejně tak může tento čas využít váš osobní kouč.

Jen si to přiznejme – stravovací plány nejsou úplně udržitelné. Nebudeme vám každý den říkat, co máte jíst, ale naučíme vás, jak se stravovat zdravě a vyváženě a to zejména proto, abyste po skončení programu byli schopni pokračovat ve vaší cestě již bez odborného vedení.

Samozřejmě. Náš program není určen jenom pro aktivní jedince, ale pro všechny, kteří chtěji změnit svůj životní styl k lepšímu.

Kontaktní formulař

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder